logo-liftingtwarzy

ZWIŃ
tel
Sprawdź dostępne terminy:
Zadzwoń:
tel
22 622 45 66
22 622 45 67

lub:
Poproś o kontakt

Opis zabiegu

Starzenie się to proces naturalny, możemy jednak usunąć widoczne zmiany, pojawiające się na twarzy. Podanie toksyny botulinowej w preparacie Azzalure jest bezpiecznym i skutecznym zabiegiem o szerokim zastosowaniu przeciwzmarszczkowym. Zabieg polega na zaaplikowaniu niewielkiej dawki toksyny botulinowej w wybraną partię twarzy. W szybki i bezpieczny sposób niweluje zmarszczki mimiczne i przywraca młody wygląd.

Oferta promocyjna 999 zł dotyczy zastosowania preparatu Azzalure w trzech okolicach: mięśnie podłużne czoła, zmarszczka między brwiami, tzw lwia zmarszczka, zmarszczki okolicy oka, tzw „kurze łapki”. Oferta nie obejmuje wizyty kontrolnej. Wizyta kontrolna (zalecana po 2 tygodniach).

 

Kiedy warto skorzystać z zabiegu

 • zmarszczki poprzeczne czoła
 • zmarszczki między brwiami „lwia zmarszczka”
 • zmarszczki wokół oczu „kurze łapki”
 • zmarszczki mimiczne
 • leczenie bruksizmu
 • leczenie migreny

 

W czym pomoże Ci zabieg

Azzalure jest wstrzykiwany w wybrane miejsca na twarzy przy użyciu jednorazowej strzykawki zaopatrzonej w bardzo cienką igłę. Preparat działa jedynie w obrębie mięśni, do których został zaaplikowany. Poprzez blokowanie synapsy nerwowo-mięśniowej zapobiega skurczowi tych mięśni, co prowadzi do ich rozluźnienia oraz odprężenia skóry znajdującej się nad nimi. W efekcie działania toksyny botulinowej wyraz twarzy nie zmienia się, jednak zmarszczki stopniowo znikają.

 

baner efekty toksyna 

 

Efekt działania toksyny pojawia się stopniowo, najczęściej po 3-7 dniach, a przywrócenie funkcji zakończeń nerwowo- mięśniowych zachodzi po około 4-6 miesiącach. Jednak jest to efekt długotrwały i wymagający dostrzyknięcia tylko w sporadycznych sytuacjach związanych ze indywidualną podatnością skóry pacjentów.

 

Co warto wiedzieć, przed wykonaniem zabiegu?

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg nie wymaga znieczulenia miejscowego. Ból z nim związany jest minimalny, jednak jego odczuwanie jest uzależnione od indywidualnych odczuć pacjenta.

Przeciwwskazania

 • Ciąża
 • Karmienie piersią
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego
 • Uczulenie na albuminę ludzką
 • Przewlekłe choroby autoimmunologiczne
 • Po zabiegu (rekonwalescencja)
 • zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna
 • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych
 • choroby płytki mięśniowo-nerwowej
 • choroby układu nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane choroba Parkinsona etc

Po zabiegu (rekonwalescencja)

Po wstrzyknięciu toksyny botulinowej nie wolno pochylać głowy na czas dłuższy niż 1-2 sekundy przez co najmniej 3 godziny. Bezpośrednio po zabiegu przez co najmniej 24 godziny należy unikać forsownych ćwiczeń, solarium i sauny.

baner-produkty

 

promocja-toksyna

Zobacz inne metody liftingu twarzy dostępne w promocji!

obrazek

Wypełniacze

Oczekujesz natychmiastowego efektu, utrzymującego się przez wiele miesięcy? Wypełniacze, które proponujemy dają błyskawiczny efekt, który zachwyci każdego. Poprawa owalu twarzy, natychmiastowe rozjaśnienie i nawilżenie twarzy. Zabieg daje bardzo naturalny efekt.

Czytaj więcej

obrazek

Laser CO2

Chcesz, aby Twoja skóra była jędrniejsza, pory zmniejszone, a koloryt wyrównany? Zdecyduj się na zabieg Laserem CO2, który sprawi, że poczujesz się o kilka lat młodsza i bardziej pewna siebie. Twoja twarz będzie wyglądała nie tylko na młodszą, ale również na zrelaksowaną.

Czytaj więcej

obrazek

Termolifting

Czas płynie nieubłaganie. Nie możesz go zatrzymać, ale możesz sprawić, że dla twojej skóry będzie niezauważalny. Połączenie techniki i medycyny odbuduje kolagen w Twojej skórze i sprawi, że z biegiem czasu będzie wyglądać coraz młodziej.

Czytaj więcej

obrazek

Ulthera

Zastanawiasz się czy można dzięki zabiegom wyglądać naprawdę młodziej?  Można, na dodatek można spowalniać naturalny proces starzenia się komórek. My robimy to w sposób innowacyjny, bezinwazyjny i oczywiście skuteczny.

Czytaj więcej

Od ponad 20 lat jesteśmy prekursorami na rynku medycyny estetycznej. Tworzymy rozwiązania idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb pacjentów, co sprawia, że obdarzają nas bardzo dużym zaufaniem. Nasza klinika zapewnia kompleksową obsługę w zakresie medycyny estetycznej dzięki wykwalifikowanej kadrze, poszerzającej swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach i wykładach. Jesteśmy lekarzami ze specjalizacjami w poszczególnych dziedzinach, co sprawia, że razem otaczamy pacjenta najbardziej kompleksową opieką już od momentu pierwszej konsultacji. Ofiarujemy Państwu dzieło naszego życia, jakim jest Instytut Medycyny Estetycznej.

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Nowoczesny sprzęt

Specjaliści

 

 

Zapraszamy

do Instytutu Medycyny Estetycznej
w Centrum Warszawy

 

 

Instytut Medycyny Estetycznej w Centrum Warszawy

Plac Konstytucji 6/55,
wejście od ul Pięknej
00-550 Warszawa

Regulamin zakupów   Polityka prywatności