logo-liftingtwarzy

ZWIŃ
tel
Sprawdź dostępne terminy:
Zadzwoń:
tel
22 622 45 66
22 622 45 67

lub:
Poproś o kontakt

Opis zabiegu

Wraz z wiekiem zmniejszenie ilości kwasu hialuronowego w organizmie powoduje spadek nawilżenia skóry, utratę jej sprężystości i pojawienie się zmarszczek. Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego Revofil Plus lub Revofil Fine polega na podskórnym wypełnianiu ubytków przy pomocy bardzo plastycznego i elastycznego żelu. Revofil jest preparatem syntetycznym, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia objawów alergii i stymuluje produkcję nowego kolagenu.

Zabieg wykonywany jest środkiem Revofil Plus lub Revofil Fine 2 ml

 

Kiedy warto skorzystać z zabiegu

 • Zmarszczki i bruzdy
 • Brak jędrności skóry
 • Blizny i blizenki
 • Utrata sprężystości skóry
 • Zmiany w owalu twarzy
 • Przesuszona i odwodniona skóra

 

W czym pomoże Ci zabieg

Preparaty Revofil mają postać krystalicznego, bardzo plastycznego i elastycznego żelu, który po wprowadzeniu wypełnia zmarszczkę, nadając twarzy bardzo naturalny i młodszy wygląd. Revofil uzupełnia niedobory kwasu hialuronowego w skórze, powodując poprawę jej wyglądu, a dodatkowo stymuluje produkcję naturalnego kolagenu.

 

baner efekty wypelniacze

 

Efekt jest widoczny natychmiast po zabiegu i utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu pacjenta i miejsca aplikacji. Po tym czasie kwas hialuronowy ulega naturalnemu wchłonięciu co pozwala na powtórzenie zabiegu.

Co warto wiedzieć, przed wykonaniem zabiegu?

Czy zabieg jest bolesny?

W celu zapewnienia komfortu Pacjent przed zabiegiem zostaje miejscowo znieczulony kremem z lignokainą. W trakcie zabiegu odczuwalne może być wrażenie ucisku spowodowane natychmiastowym działaniem preparatu.

Przeciwwskazania

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych
 • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik)

Po zabiegu (rekonwalescencja)

W wyniku iniekcji w miejscu podania preparatu mogą pojawić się drobne obrzęki i krwiaki. Nie są to zmiany trwałe i ustępują samoistnie w ciągu 1 tygodnia. Zabieg z użyciem wypełniacza Revofil nie powodują wyłączenia pacjenta z życia codziennego.

Zalecenia przed zabiegiem

Na 3 dni przed zabiegiem nie należy zażywać aspiryny i innych leków przeciwkrzepliwych, oraz leków przeciwzapalnych.

 

baner-produkty

 

promocja-wypelniacze

Zobacz inne metody liftingu twarzy dostępne w promocji!

obrazek

ULTHERA

Zastanawiasz się czy można dzięki zabiegom wyglądać naprawdę młodziej?  Można, na dodatek można spowalniać naturalny proces starzenia się komórek. My robimy to w sposób innowacyjny, bezinwazyjny i oczywiście skuteczny.

Czytaj więcej

obrazek

Laser CO2

Chcesz, aby Twoja skóra była jędrniejsza, pory zmniejszone, a koloryt wyrównany? Zdecyduj się na zabieg Laserem CO2, który sprawi, że poczujesz się o kilka lat młodsza i bardziej pewna siebie. Twoja twarz będzie wyglądała nie tylko na młodszą, ale również na zrelaksowaną.

Czytaj więcej

obrazek

Termolifting

Czas płynie nieubłaganie. Nie możesz go zatrzymać, ale możesz sprawić, że dla twojej skóry będzie niezauważalny. Połączenie techniki i medycyny odbuduje kolagen w Twojej skórze i sprawi, że z biegiem czasu będzie wyglądać coraz młodziej.

Czytaj więcej

obrazek

Toksyna botulinowa

Przywróć skórze młody i promienny wygląd, dzięki zastosowaniu innowacyjnego preparatu Azzalure. Twoja skóra wyraźnie odmłodnieje już po pierwszej aplikacji.  Zabieg jest szybki, bezpieczny i bezbolesny.  Dzięki niemu skutecznie zniwelujesz zmarszczki.

Czytaj więcej

Od ponad 20 lat jesteśmy prekursorami na rynku medycyny estetycznej. Tworzymy rozwiązania idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb pacjentów, co sprawia, że obdarzają nas bardzo dużym zaufaniem. Nasza klinika zapewnia kompleksową obsługę w zakresie medycyny estetycznej dzięki wykwalifikowanej kadrze, poszerzającej swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w międzynarodowych szkoleniach i wykładach. Jesteśmy lekarzami ze specjalizacjami w poszczególnych dziedzinach, co sprawia, że razem otaczamy pacjenta najbardziej kompleksową opieką już od momentu pierwszej konsultacji. Ofiarujemy Państwu dzieło naszego życia, jakim jest Instytut Medycyny Estetycznej.

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Nowoczesny sprzęt

Specjaliści

 

 

Zapraszamy

do Instytutu Medycyny Estetycznej
w Centrum Warszawy

 

 

Instytut Medycyny Estetycznej w Centrum Warszawy

Plac Konstytucji 6/55,
wejście od ul Pięknej
00-550 Warszawa

Regulamin zakupów   Polityka prywatności